Setkání seniorů v Číčenicích

Setkání seniorů v Číčenicích

V sobotu 10. září 2016 se uskutečnilo již tradiční setkání seniorů v obci Číčenice. Akci pořádal Číčenický klub, o.s. a obec Číčenice v rámci Oranžového roku pod záštitou hlavního partnera Jaderné elektrárny Temelín Skupiny ČEZ.

Akce se účastnilo na 50 spoluobčanů, nejen z centrálních Číčenic, ale i z Cihelny, Strpí a Újezdce. Senioři měli tentokrát i možnost dovozu, a tak se mohli všichni zájemci dostavit. Ve 14 hodin setkání vypuklo. Přítomné čekalo při vstupu uvítání od představitelek klubu a malá sladká pozornost pro všechny. A pro „děvčata“ byla ještě kytička,“ říká za organizátory Josef Trs.

Po oficiálním zahájení se rozproudila zábava. Obsluha fungovala k naprosté spokojenosti, a tak se hovořilo, zpívalo a dokonce i tančilo. „O hudební produkci se staralo duo harmonikářů a jejich výkon byl vynikající. Repertoár zahrnoval jak klasické české písničky, tak taneční melodie a dokonce i trampské songy. Je potřeba vyzdvihnout zápal a nasazení hudebníků, což nepochybně přispělo ke spokojenosti přítomných,“ popisuje pan Trs další průběh příjemného odpoledne, které končilo až kolem osmé večerní hodiny a děkuje: „Byla to moc povedená akce. Je potřeba poděkovat především vedení a členkám klubu za přípravu a organizaci, což si vyžádalo nemalé úsilí včetně času. Dále patří poděkování vedení obce a hlavnímu partnerovi. Tak zase za rok!“