První akce v rámci Oranžového roku v obci Dražíč

Za bouřkové a zároveň bouřlivé atmosféry se v Dražíči v sobotu 25.6.2016 konal již 16. ročník hasičské soutěže v požárním sportu O pohár starostky obce.

K zahajovacímu ceremoniálu se dostavilo celkem 7 družstev dospělých – 4 družstva mužů a 3 družstva žen, a 4 družstva dětí v kategorii – mladší, starší a mix.

Celou soutěž zahájil starosta SDH Dražíč pan Karel Kolář, který seznámil účastníky s technickými parametry soutěže.  Starostka obce Alena Dědičová přivítala všechny soutěžící a uvedla, že soutěž se letos nově a poprvé koná ve spolupráci s Jadernou elektrárnou Temelín Skupiny ČEZ v rámci Oranžového roku 2016.

„A jak bylo střídavé počasí, tak byly střídavé i výkony jednotlivých družstev. Někomu se dařilo více jinému méně.  Přesto se odpoledne vydařilo, nálada byla bojovná, ale zároveň přátelská,“ zhodnotila povedené zápolení starostka Dědičová.

Sportovní část odpoledne byla ukončena vyhlášením vítězů, udělením pohárů, medailí a sladkých odměn pro děti.

Starostka obce poděkovala všem soutěžícím za účast a zároveň poděkovala Jaderné elektrárně Temelín Skupiny ČEZ, která byla partnerem tomuto soutěžnímu odpoledni.