Den otevřených dveří v Jaderné elektrárně Temelín

Den otevřených dveří v Jaderné elektrárně Temelín

Osmý ročník Dne otevřených dveří se uskuteční v sobotu 29.7.2017.

Registrace je telefonická od 17.7.2017, 8:00 – 15:30 h, tel. 381 102 639.

 

Dovolujeme si Vás pozvat na půlhodinovou projížďku kolem chladicích věží, obou bloků JE Temelín a skladu použitého jaderného paliva, prohlídku výcvikového simulátoru a návštěvu infocentra (promítnutí filmu, ukázka mlžné komory, prohlídka expozic). Délka celé exkurze je 2 hodiny.

Maximální kapacita na projížďku je 882 účastníků (pouze osoby starší 15 let), první autobus vyjíždí od infocentra v 8:30 hodin a dále v půlhodinových intervalech (poslední projížďka začíná v 17:00 hodin).

Nutnost předběžné registrace projížďky telefonicky (tel. 381 102 639 – prosíme, připravte si číslo OP) - jméno, národnost, číslo OP, bydliště, cizinci pas.

Upozornění: před projížďkou si návštěvníci musí odložit všechny osobní věci, u sebe mohou mít pouze platný OP. Prosíme, pokud možno, ponechte si věci v autě. Na infocentru je případně k dispozici společná uzamykatelná šatna.

Parkování je možné na velkém odstavném parkovišti přímo naproti infocentru.

 

Pro návštěvníky bude připravený i zajímavý doprovodný program – ukázka techniky temelínské hasičské jednotky a zábavné roadshow Jižní Čechy pohodové, které osloví všechny věkové kategorie - klasický skákací hrad pro děti, elektrické koloběžky a skateboardy, relaxační zóna, boxovací trenažér a mnoho dalšího.